Zamówienia w 24H | Darmowa wysyłka od 150 PLN | Darmowy zwrot do 30 dni

Walka na styl w stylu 007 - Idris Elba i Tom Hiddleston na Met Gala 2016

Fot. GQ

Idris Elba i Tom Hiddleston to dwóch znanych brytyjskich aktorów, którzy podobno walczą o rolę James'a Bonda po tym, jak zrezygnował z niej inny Brytyjczyk Daniel Craig. W dwójkę słynną z nienagannego wyczucia stylu i elegancji, wielokrotnie nagradzani tytułem najlepiej ubranych Brytyjczyków. Przyłapani na imprezie zorganizowanej w ramach słynnej Met Gala rzucały się w oczy nie tylko ich świetne humory, ale przede wszystkim wieczorowe stylizacje, stworzone w iście gentlemanskim stylu. Jeżeli któryś z nich miałby zastąpić jednego z najbardziej stylowych agentów świata, możemy być spokojni o jego garderobę.

Idris Elba, który przewodniczył tegorocznej imprezie wraz z Taylor Swift, przyszedł ubrany w stylu Casino Royale aksamitnej marynarce z wyjątkowo szerokimi klapami smokingowymi, golfie i czarnych spodniach - wszystko zaprojektowane zostało przez Toma Forda. Idris dokonał też niemożliwego - założył parę skórzanych wieczorowych pantofli, które wyglądały wyjątkowo męsko. Odważny ruch, trzeba przyznać, ale jak się pretenduje do bycia Jamesem Bondem, to trzeba umieć podejmować ryzykowne decyzje. ;) Ta zdecydowanie wyszła Idrisowi na dobre.

Tom Hiddleston nie odstawał od swojego kolegi po fachu ani na krok. W swoim trzyczęściowym garniturze (Tom, tak jak my, uwielbia kamizelki), w pięknym burgundowym odcieniu, wyglądał bardzo dystyngowanie. 

Jeżeli mielibyśmy się do czegoś przyczepić, naszym zdaniem obu panom brakuje poszetki w brustaszy. Pytanie też, czy Tom nie powinien zastosować się do reguły "never brown after six" i zastąpić swoje brązowe oxfordy butami w innym odcieniu. Jednak w tym przypadku przymykamy na to oko, bo całość wygląda naprawdę bardzo dobrze. 

Warto przyjrzeć się stylizacjom obu Panów z czerwonego dywanu z Met Gala. Fani stylowego Jamesa Bonda mogą spać spokojnie.

Fot. GQ - Idris Elba we fraku od Toma Forda oraz Apple Watch na nadgarstku. Tym razem Idris nie zapomniał o białej poszetce.

Fot. GQ - Tom Hiddleston w kolekcji Purple Label od Ralph Lauren


Autor: Gents Atelier,

Tagi:
  • british style
  • czerwony dywan
  • red carpet
  • savile row
  • stylowi faceci