Zamówienia w 24H | Darmowa wysyłka od 150 PLN | Darmowy zwrot do 30 dni

Le Loir en Papillon - Paris

Założycielem marki Le Loir en Papillon jest Mickael-François Loir, który wszystkie swoje dodatki i akcesoria tworzy samodzielnie w warsztacie w Paryżu. W języku francuskim słowo "papillion" oznacza motyla - widocznego nie tylko w logo marki, ale również jako motyw przewodni w wielu jego pracach. 

czytaj więcej

Motyl nie bez przyczyny zdominował projekty tego francuskiego dandysa. Mickael już jako chłopiec miał zamiłowanie do natury i łapał motyle. Jego drugą pasją stała się klasyczna elegancja. Rzemiosła nauczył się sam, a współpracując ze swoimi przyjaciółmi stylistami i fotografami z całego świata, wykształcił wyjątkowy styl i wyczucie estetyczne. W ten sposób zaczął tworzyć niebanalne dodatki, takie jak wpinki, poszetki, krawaty czy muchy. 

Mickael jest częstym gościem na słynnych włoskich targach Pitti Uomo, gdzie jego stylizacje przyciągają obiektywy najsłynniejszych fotografów.

Mottem Mickeal'a w jego pracy jest "wyrafinowanie i elegancja". Le Loir en Pappilon oferuje wyjątkowe francuskie akcesoria dla mężczyzn, którzy dbają o swój wygląd oraz chcą wyróżnić się z tłumu. Wszystkie produkty są w całości rękodziełem i tym samym małym dziełem sztuki.

zwiń