Zamówienia w 24H | Darmowa wysyłka od 150 PLN | Darmowy zwrot do 30 dni

London Sock Co.

London Sock Company to marka, która z dumą służy współczesnemu dżentelmenowi, oferując pewny i wygodny sposób do wyrażenia własnej osobowości, dzięki wysokiej jakości, stylowym i kolorowym akcesoriom.

Inspiracją dla jej twórców było pięciu eleganckich i dobrze sytuowanych wiktoriańskich jegomości, ukazanych na wyjątkowej fotografii, datowanej na 1883 rok.

czytaj więcej

Zapoznanie się z kolekcją wiktoriańskich artefaktów zapoczątkowało intrygującą podróż do czasów prawdziwej elegancji, stylu i brytyjskich gentlemanów. To właśnie w sercu jednego z najstarszych londyńskich rynków, znanego ze swojej pięknej, wiktoriańskiej architektury, zrodziła się idea marki London Sock Co.

Celem jej twórców jest pomoc w osiągnięciu stylu i elegancji, mających swoje źródła w słynnej epoce wiktoriańskiej, ale jednocześnie korespondujących ze współczesnymi trendami. Wiktorianie znani byli z innowacji, London Sock Co. również pewnie podąża modowymi szlakami naszych czasów.

Marka koncentruje się na stylowych skarpetkach, wyróżniających się perfekcyjnym, europejskim wykonaniem i najwyższej jakości materiałami, z jakich są wykonane. Oryginalne wzory powstają dzięki współpracy z utalentowanymi londyńskimi projektantami, a także z rodzinną firmą, produkującą skarpetki już od ponad 100 lat!

Linia, która powstała jako pierwsza, obejmuje skarpetki w klasycznym, brytyjskim stylu. Dzięki ich precyzyjnemu szyciu i luksusowej szkockiej bawełnie, są one wyjątkowo wygodne i idealnie dopasowane.

zwiń