Zamówienia w 24H | Darmowa wysyłka od 150 PLN | Darmowy zwrot do 30 dni

Smart Turnout

Smart Turnout to prawdziwie luksusowa, brytyjska marka o niezwykłej historii.

czytaj więcej

Jej założyciel Philip Turner należąc jeszcze do Szkockiej Gwardii, słynącej na cały świat ze względu na swoje charakterystyczne mundury, zaprojektował swój pierwszy strój chcąc wyróżnić się na corocznym Wielkim Wyścigu konnym. Jego uniform i dobór kolor tak się wyróżniał, że Philip nim się obejrzał zaczął projektować bluzy dla swoich kolegów z wojska w słynnych, brytyjskich wzorze - Regimental. Po skończeniu służby kontynuował swoją działalność i założył markę Smart Turnout.

Smart Turnout w brytyjskim, wojskowym żargonie oznacza "wyglądać absolutnie najlepiej" lub "mieć stylowe podejście".  Logo, z drugiej strony, to herb rodziny - Lew Passant - który był przekazywany w rodzinie Philipa z pokolenia na pokolenie -  odzwierciedlając typowo brytyjski charakter marki, w której w miarę możliwości produkty powstają w Wielkiej Brytanii.

Marka czerpie pełnymi garściami z brytyjskiej tradycji wojskowej przywracając nie co zapomniany, old schoolowy styl dodając do niego nieco świeżości i oryginalności.

zwiń