Zamówienia w 24H | Darmowa wysyłka od 150 PLN | Darmowy zwrot do 30 dni

Thomas Mason

Thomas Mason jest jedną z najbardziej znanych i najlepszych na świecie tkalni bawełny. Z materiałów pochodzących z tej firmy szyje się koszule m.in. dla Karola księcia Walii czy Lapo Elkanna. Brytyjska firma o ponad dwustu letniej tradycji została w latach 90-tych przejęte przez rodzinę Albini z Bergamo. 

czytaj więcej

Rodzina Albini, która kupiła tę starą angielska tkalnię, inwestuje mnóstwo pieniędzy i energii w zaawansowane technologie. Co jest wyjątkowe, jako jedna z nielicznych posiada własne uprawy bawełny w Egipcie, po to tylko, aby utrzymać najwyższą jakość dostarczanych włókien i kontrolować jakość dosłownie od ziarenka, aż po gotowy produkt.


Od kilku lat firma z powodzeniem na rynek męski wprowadza akcesoria takie jak krawaty, poszetki, muchy czy fulary i szaliki. Nie są to jednak klasyczne dodatki, gdyż szyte są z wyjątkowych mieszanek tkanin zarezerwowanych wcześniej np: tylko dla garniturów czy marynarek. Dlatego w kolekcji zobaczymy raczej surowe odmiany bawełny, baby alpaca oraz wełny i kaszmiry. 

Akcesoria Thomas Mason to prawdziwy luksus i najwyższa jakość spod znaku Made in Italy. Ręczne wykonanie, drobne detale oraz wyjątkowe tkaniny nadadzą charakter i oryginalność każdej stylizacji. 

zwiń