Zamówienia w 24H | Darmowa wysyłka od 150 PLN | Darmowy zwrot do 30 dni

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz.

Dlatego w Gent’s Atelier taką wagę przywiązujemy do detali i wysokiej jakości. Mowa nie tylko o naszych produktach. Staramy się, by całe doświadczenie w naszym sklepie spełniało najwyższe standardy. Począwszy od designu strony, obsługi klienta, przez dobór wyjątkowych produktów, na wygodnych metodach płatności i szybkiej wysyłce kończąc.

Różnica tkwi w szczegółach.

Nasz sklep zrodził się z pasji do szlachetnych materiałów i tkanin. Z miłości do włoskiego stylu i brytyjskiej elegancji. Wszystkie nasze produkty przygotowywane są na specjalne zamówienie i po szczegółowej selekcji, tworzone przez wybitnych specjalistów i krawców we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Portugalii i Niemczech. Do ich produkcji używane są najlepsze i najszlachetniejsze materiały, takie jak naturalna wełna, len, kaszmir i jedwab.

Klasyka nigdy nie wychodzi z mody.

Wiemy, jak ważny dla współczesnego gentlemana jest jego własny, indywidualny styl. Nie wyraża się on w wypchanej po brzegi garderobie, pełnej przypadkowych rzeczy, lecz w starannie dobranych i wyselekcjonowanych modelach. Dlatego nasze produkty prezentują ponadczasowe wzornictwo, które w połączeniu z najwyższą jakością materiałów, stanowi pewną inwestycję. Rzecz jasna, w ofercie nie zabraknie także odważniejszych wzorów i kolorów dla osób chcących podkreślić swój indywidualny styl. 

Manifest współczesnego gentlemana.

Dodatki i akcesoria są dopełnieniem stylu, postawieniem kropki nad „i”. To właśnie po drobnych detalach, które w subtelny sposób podkreślają charakter, poznajemy dobrze ubranego gentlemana.