Zamówienia w 24H | Darmowa wysyłka od 150 PLN | Darmowy zwrot do 30 dni

WYSYŁKA

Z jakich usług kurierskich korzystacie?
W zależności od wyboru metody dostawy. Zazwyczaj korzystamy z przesyłek kurierskich firm DPD i FedEx oraz paczkomatów InPost.

W jakich godzinach mogę spodziewać się przesyłki?
Kurierzy dostarczają przesyłki w dni robocze, najczęściej w godzinach 8.00 – 18.00. Wszystko zależy od miejsca dostawy, warunków pogodowych oraz samego spedytora.

Co zrobić, by paczka dotarła bez problemów?

  • podaj szczegółowy i poprawny adres, pod którym w ciągu dnia przebywa osoba uprawniona do odebrania paczki: np. do pracy
  • miejsce doręczenia powinno być dostępne dla busów, którymi są dowożone paczki. Jeśli kurier nie będzie mógł dojechać, może poprosić o podjechanie lub wyjście do drogi
  • podaj aktualny numer telefonu, pod którym będziesz dostępny – kurier, nie ma obowiązku skontaktowania się z Tobą przed doręczeniem paczki, ale często to robi.
  • podaj adres e-mail – dzięki temu otrzymasz wiadomości o statusie paczki

Jak szybko realizujecie zamówienia?
Zazwyczaj w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty. Zamówienie założone w dni wolne od pracy, realizowane są licząc czas od pierwszego dnia roboczego następującego po dniu w którym zaksięgowano wpłatę.

Deklarowany czas dostawy może się wydłużyć z powodu trudności skontaktowania się kuriera z klientem lub nieprzewidzianych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.

Co jeśli przesyłka kurierska się opóźnia?
Najprościej skontaktować się z wybranym kurierem DPDFedExInPost i podać numer przesyłki.

Interweniować można też w naszym Biurze Obsługi Klienta pod numerem telefony 793 109 181 lub mailowo contact@gentsatelier.pl

Uwaga! Prosimy o sprawdzenie przesyłki przed odbiorem. W razie uszkodzenia podczas transportu, prosimy o sporządzenie przy kurierze protokołu szkody i skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta.


PŁATNOŚĆ

Jak mogę zapłacić za zamówienie?
Za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych Payu, w których możesz skorzystać z płatności kartą kredytową lub szybkim przelewem elektronicznym: lista dostępnych banków jest widoczna podczas składania zamówienia

Czy pobieracie dodatkowe opłaty np. za płatność kartą kredytową?
Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za wybraną formę płatności.

Jak szybko księgujecie wpłaty na koncie?
Wszystko zależy od wybranej formy płatności. Najpóźniej zaksięgujemy płatność za pośrednictwem tradycyjnego przelewu (nawet 2-3 dni), natomiast weryfikacja płatności kartą kredytową lub szybkim przelewem trwa zazwyczaj kilka - kilkanaście minut.